-->-->-->-->-->-->-->--> -->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->

Rekrutacja

Licznik online

ministat liczniki.org

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 91 gości 

Licznik odsłon

Odsłon : 496725

, Powered by Joomla!
Indywidualne Biegi Przełajowe PDF Drukuj Email

Dnia 20 września uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Kluczborku w zawodach sportowych - Indywidualne Biegi Przełajowe. Dziewczyny biegły na dystansie 1000m, a chłopcy na 1500m. Najlepiej z naszej szkoły zaprezentowali się Sebastian Domański, który przybiegł 5 i Dominik Tomczyk, który ukończył zawody na 6 miejscu. Uczniowie ci wywalczyli awans na zawody powiatowe. Bardzo dobre miejsca wywalczyli również inni uczniowie naszej szkoły - Patrycja Hermansa zdobyła 9 miejsce, Aleksandra Hermansa 10, aEwelina Libner 11. W drugiej dziesiątce uplasowali się Jagoda Czempiel i Fabian Singer i to również dobry wynik, ponieważ w każdym biegu startowało ponad 20 uczniów ze wszystkich szkół naszej gminy.
Trzy dni później na szczeblu powiatowym wystartował Dominik Tomczyk, który przybiegł na metę 7, a tym samym otarł się o awans na zawody wojewódzkie.
Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy wywalczonych miejsc i dziękujemy za włożony wysiłek podczas biegu. Życzymy dalszych sukcesów sportowych.