-->-->-->-->-->-->-->--> -->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 112 gości 

Licznik odwiedzin

Bezpieczne wędrówki od grosika do złotówki

 


, Powered by Joomla!
Gminne Zawody w mini piłce nożnej dziewcząt PDF Drukuj Email

Dzień 01 kwietnia to nie tylko Prima Aprilis, 13  urodziny jednej z naszych zawodniczek ale także dzień gminnych zawodów w mini piłkę nożną dziewcząt. Dla naszej drużyny był to bardzo szczęśliwy dzień  . Zajęłyśmy I miejsce i awansowałyśmy do zawodów powiatowych w Wołczynie 11.04.2017r.
Naszą szkołę reprezentowały : Aleksandra Pasek, Paola Jaroń, Natalia Żurak, Karolina Żurak, Aurelia Hanisz, Wenesa Jasińska, Milena Szelcel, Wiktoria Herian, oraz Julia Ślesińska.  Opiekunem drużyny była pani Izabela Materniak.
W tym samym składzie wystartowałyśmy w powiatach przeciwko drużynom z Komorzna i Gronowic. Po bardzo zaciętej  walce w bardzo zimnych warunkach zajęłyśmy zaszczytne  II miejsce
WSZYSTKIM DZIEWCZYNOM BARDZO GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY !!!!!!


 
W NASZEJ SZKOLE

REALIZUJEMY

 

O NAS W MEDIACH

 

Dokumenty do pobrania

załączniki A, B