-->-->-->-->-->-->-->--> -->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 131 gości 

Licznik odwiedzin

Bezpieczne wędrówki od grosika do złotówki

 


, Powered by Joomla!
Bieg o Złotą Barć PDF Drukuj Email

BIEG O ZŁOTĄ BARĆ

W niedzielne przedpołudnie 24.09.2017r na stadionie MKS w Kluczborku odbyły się biegi przełajowe uczniów "O zł. W pierwszym biegu na dystansie 400m wystartowały dziewczyny klas 3 i 4. W tym biegu świetnie pobiegła Patrycja Nowak, która wywalczyła 3 miejsce, a Alicja Kuchtyn była 7. W drugim biegu wystartowali chłopcy klas 3 i 4. Z naszej szkoły biegli: Florian Nowak, Dawid Moj, Marcel Urban, Natan Jaroń. Uczniowie nasi uplasowali się w drugiej dziesiątce. Następnie biegły dziewczyny klas 5 i 6. Bardzo dobrze zaprezentowała się Wiktoria Podmostka, która na metę wbiegła jako 4, a do podium zabrakło niewiele. W ostatnim biegu uczestniczyli chłopcy klas 5 i 6. Michael Bieniek, Tomasz Harmatiuk i Paweł Kuchtyn, którzy na finiszu byli w drugiej dziesiątce.

Gratulujemy wszystkim naszym uczniom, którzy podjęli trud biegu przełajowego i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

 


 
W NASZEJ SZKOLE

REALIZUJEMY

 

O NAS W MEDIACH

 

Dokumenty do pobrania

załączniki A, B