-->-->-->-->-->-->-->--> -->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 83 gości 

Licznik odwiedzin

Bezpieczne wędrówki od grosika do złotówki

 


, Powered by Joomla!
IV RODZINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO PDF Drukuj Email

 

IV Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Bogacicy.


W sobotę 16 lutego w naszej szkole odbył się IV Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Bogacicy.

 

W turnieju uczestniczyło 9 drużyn, a drużyna składała się z dziecka uczęszczającego do szkoły podstawowej lub gimnazjum i rodzica. Junior walczył przeciwko juniorowi, a senior przeciwko seniorowi. W przypadku remisu rozgrywano deble. Drużyny zostały rozlosowane do dwóch grup, w których mecze były rozgrywane każdy z każdym.

W trakcie turnieju na uczestników czekał poczęstunek i napoje w świetlicy szkolnej.

W finałowej grupie wystąpiły drużyny, które wywalczyły pierwsze i drugie miejsca w swoich grupach. Po wyrównanych meczach zwyciężyli Paweł i Janusz Poprawa, przed Dominikiem i Piotrem Langnerem. Trzecie miejsce wywalczyli Michał i Marian Łabędzcy, a czwarte Jakub i Andrzej Wodara. Ponadto w turnieju uczestniczyli: Błażej i Łukasz Kinder, Magdalena Konieczna i Dariusz Styrczewski, Maciej i Dariusz Brandys, Paweł i Dorota Sieczka, oraz Weronika i Jerzy Kubas.

Drużyny, które stanęły na podium otrzymały puchary, oraz nagrody rzeczowe, które wręczyła Krystyna Marczak, dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej, a pozostałe drużyny otrzymały dyplomy oraz upominki.

 
W NASZEJ SZKOLE

REALIZUJEMY

 

O NAS W MEDIACH

 

Dokumenty do pobrania

załączniki A, B