-->-->-->-->-->-->-->--> -->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->-->

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 210 gości 

Licznik odwiedzin

Bezpieczne wędrówki od grosika do złotówki

 


, Powered by Joomla!
Wymiana Polsko-Niemiecka PDF Drukuj Email

W dniach 10.-16.10.2017r. po raz siódmy odbyła się pierwsza część wymiany międzynarodowej z Gymnasium Lünen-Atlünen w Niemczech. 14 uczniów z Niemiec przez 7 dni gościło u uczniów klas gimnazjalnych PSP w Bogacicy. Młodzież wspólnie uczestniczyła w zajęciach lekcyjnych, pozalekcyjnych i wycieczkach szkolnych. Poza czasem zorganizowanym przez szkołę uczniowie wspólnie spędzali czas wolny.

Projekt mógł odbyć się dzięki wsparciu finansowemu Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży.

W kwietniu lub maju 2018r. będzie miała miejsce rewizyta naszych uczniów w szkole w Lünen.

 

 
W NASZEJ SZKOLE

REALIZUJEMY

 

O NAS W MEDIACH

 

Dokumenty do pobrania

załączniki A, B