Gmina Kluczbork  rozpoczęła realizację projektu „Gmina Kluczbork – chronimy i zapobiegamy” w ramach  „Rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2022-2024”. W ramach projektu w naszej szkole zostanie zmodernizowany monitoring na terenie szkoły oraz przeprowadzony zostanie rodzinny turniej tenisa stołowego w dniu 26 XI oraz 17 XI gimnastyka dla seniorów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.

Założenia programu można przeczytać tutaj

W ramach projektu 17.11.2022 przeprowadzone zostały zajęcia fitness.
Bardzo dziękujemy za liczne przybycie i cudowną pozytywną energię

XIII RODZINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR DYREKTORA

PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ

W BOGACICY

Turniej ten odbył się 26 listopada 2022r. W tym roku uczestniczyło 10 drużyn, składających się z dziecka i rodzica. Drużyny swoje mecze rozgrywały w dwóch grupach - każdy z każdym.

Najlepszą drużyną turnieju, została rodzina Alan i Andrzej Jung, którzy nie mieli sobie równych, gdyż wygrali wszystkie mecze. Na drugim miejscu uplasowali się Collin i Maciej Jachym, a trzecie miejsce wywalczyli Noel i Beniamin Bursy.

Turniej stał na wysokim poziomie. Dużymi umiejętnościami gry wykazali się zarówno uczniowie, jak i dorośli. Pojedynki często kończyły się po zaciętej walce, a o losach spotkania decydowała gra podwójna. Dzieci bardzo przeżywały, gdy przy stole grę swoją rozgrywali rodzice. Drużyny z trzech czołowych miejsc otrzymały puchary. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, które pozyskane zostały z „Rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2022-2024”

Cały turniej przebiegał w miłej sportowej atmosferze, na wesoło i w duchy fair-play.

Dziękujemy wszystkim rodzinom za udział i stworzenie super atmosfery na turnieju. Już dziś zapraszamy na XIV Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora PSP w Bogacicy.

 

 

Ostatni etap realizacji programu to modernizacja monitoringu na terenie naszej szkoły. Zamontowano kamery na nowym boisku naszej szkoły.