1 czerwca to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku, a dla dorosłych wyzwanie i prześciganie się w pomysłach, jak zorganizować najmłodszym ten wyjątkowy dzień.  A gdzie pójść na Dzień Dziecka w Kluczborku?

Oczywiście do Centrum Kultury w Kluczborku (CKK) gdzie na „skwerku zielonym” od ul. Sybiraków czekać będzie na dzieci i ich rodziców wiele atrakcji. Cieszące się ogromną popularnością dmuchańce, wata cukrowa, lody oraz występy artystyczne grup tanecznych i solistów z CKK. Dla miłośników oryginalnych T-shirtów – możliwość wykonania swojej wyjątkowej koszulki z motywem przygotowanym specjalnie na tę okazję. Wspaniała zabawa, połączona z niezwykłą pamiątką. Gwiazdą Dnia Dziecka będzie grupa Kosmokwaki czyli Kwakot, Monia i Kwanio to trzy barwne postacie, charakteryzujące się niezwykłym wyglądem przypominającym w pewnym stopniu kaczkę, a także bliżej nieokreśloną, fantazyjną istotę z kosmosu. 

Dzień Dziecka musi być atrakcyjny i kolorowy. I taki będzie w tym roku w CKK, już dziś gorąco zapraszamy i gwarantujemy, że dobrej zabawy i atrakcji dla najmłodszych w dniu ich święta nie zabraknie…